Kız kardeşini öldürdüğü iddiasıyla aranan şahıs 4 yıl sonra yakalandı

Kız kardeşini öldürdüğü iddiasıyla aranan şahıs 4 yıl sonra yakalandı

Gaziantep'te 4 yıl önce 13 yaşındaki kız kardeşini öldürdüğü iddiasıyla aranan ve saklandığı çiftlikte yakalanan şahıs tutuklandı.


İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, 4 Ekim 2016 tarihinde Şehitkamil ilçesi Yayıktaş Mahallesi'nde kız kardeşi M.Y'yi (13) tabanca ile öldürdükten sonra kaçan şüpheli ağabey B.Y'nin (42) yakalanması için özel ekip kurulduğu belirtildi.

Yapılan çalışmalar kapsamında kaçarken kız kardeşinin ölümüne intihar süsü vermeye çalışan şüpheli ağabeyin köylerindeki bir çiftlikte saklandığını tespit etti. Jandarma çiftliğe düzenlediği baskında B.Y’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Şehitkamil İlçe Jandarma komutanlığındaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen B.Y. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.