Kendilerini polis olarak tanıtıp gasp yaptılar

Kendilerini polis olarak tanıtıp gasp yaptılar

Gaziantep'te kendilerini polis olarak tanıtıp 3 kişiyi bıçak çekerek gasp eden 2 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte son günlerde kendilerini polis olarak tanıtan 2 şüphelinin, bıçak çekerek vatandaşları gasp ettiği ihbarları üzerine çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında şüphelilerin Y.E.A ve C.A. olduğu belirlendi. Şüpheliler, evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Şüphelilerin kullandığı araçta yapılan incelemede başka bir adreste gerçekleşen hırsızlık olayının çalıntı malzemeleri ile bir adet tabanca ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüphelilerin, emniyetteki işlemleri devam ediyor. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.