Kaçak sigara imalatı operasyonu

Kaçak sigara imalatı operasyonu

Gaziantep'te kaçak sigara imalatı ve paketlemesi yapılan adreslere düzenlenen operasyonlarda 7 ton 490 kilo işlenmemiş sigara ve paketleme kâğıdı, 844 bin 970 işlenmiş sigara kağıdı ele geçirildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kaçak sigara kağıdı imalatı ve paketleme işlemi yapan şüphelilere yönelik yapılan çalışmalar sonucu bir iş yeri, 3 depo ve şüphelilerin evlerine eş zamanlı operasyon düzenlendiği belirtildi.

Ev ve işyerlerinde yapılan aramada, 7 ton 490 kilo işlenmemiş sigara ve paketleme kağıdı, 844 bin 970 işlenmiş sigara kağıdı, 915 kilo kutu paketleme kağıdı, bir adet ebatlama makinesi, bir adet rulo kağıt asma aparatı, 2 kağıt kesme makinesi, 3 tel sarım makinesi, bir adet ruhsatsız tabanca ve 5 fişek ele geçirildi.

Gözaltına alınan 2 şüphelinin İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin devam ettiği ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.