İş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

İş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli yakalandı

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesindeki bir iş yerinden 50 bin TL tutarında eşya çalan 2 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, bir iş yerinden 50 bin TL değerinde çeşitli malzemeler çalan 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında işyerinin güvenlik kamarası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 6 tutuklama

Kentte uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 53 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 53 şüpheliden 6’sı tutuklanarak cezaevine konulurken diğer şüpheliler ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.