İş vaadiyle dolandırıcılık yapan zanlı tutuklandı

İş vaadiyle dolandırıcılık yapan zanlı tutuklandı

Gaziantep’te hastanede teknisyen, temizlik ve evrak kayıt gibi bölümlerde işe yerleştirme vaadinde bulunarak dolandırıcılık yapan zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, işe yerleştirme vaadiyle 9 kişiden para alarak dolandırıcılık yapan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kimliği tespit edilen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ifade edildi.

Benzer suçtan da çok sayıda kaydı bulunan şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.