HÜDA PAR Kilis Merkez ve Elbeyli ilçe teşkilatlarında görev değişimi

HÜDA PAR Kilis Merkez ve Elbeyli ilçe teşkilatlarında görev değişimi

HÜDA PAR Kilis Merkez İlçe ve Elbeyli 3’ncü Olağan kongrelerini gerçekleştirdi. Yapılan seçimde Merkez İlçe Başkanlığına Mehmet Salih Barlak, Elbeyli İlçe Başkanlığına Tacim Kervancı seçildi.


Coronavirus (Covid- 19) salgını nedeniyle ertelediği ilçe kongrelerini gerçekleştiren HÜDA PAR Kilis İl Başkanlığı, kongrelerini pandemi nedeniyle sadece ilçe yönetimi ve delegelerin katılımıyla yaptı.

Tek liste ile girilen ve mevcut başkanların tekrar aday olmadığı seçimlerde yoklama, Divan Başkanlığı Seçimi, dilek ve temennilerin ardından seçime geçildi.

Seçimde HÜDA PAR Kilis Merkez İlçe Başkanlığına Mehmet Salih Barlak, HÜDA PAR Elbeyli İlçe Başkanlığına ise Tacim Kervancı seçildi.

HÜDA PAR Kilis İl Başkanı Ali Kiriş, kongrelerde yaptığı konuşmada, ilçe kongrelerinin Türkiye’ye, tüm İslam alemine ve Kilis’e hayırlar getirmesini temenni etti.

HÜDA PAR olarak sadece seçimden seçime halkın içerisinde yer alan bir parti olmadıklarını belirten Kiriş, her zaman halkın içinde olduklarını ve bundan sonraki süreçte ise her zaman kinden daha fazla çalışıp halkın istekleri ile talepleri üzerine yoğunlaşacaklarını söyledi.

Kiriş, kongrelere kadar ilçe başkanlık görevini sürdüren HÜDA PAR Kilis Merkez İlçe Başkanı İsmet Alpaslan ve yönetimi ile HÜDA PAR Elbeyli İlçe Başkanı Hasan Karadağ ve yönetimine yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

HÜDA PAR Kilis Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Salih Barlak ve HÜDA PAR Elbeyli İlçe Başkanı Tacim Kervancı'da katılımcılara teşekkür ederek görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerini dile getirdiler.

İl Başkanlığı ve Elbeyli ilçe binasında düzenlenen kongreye HÜDA PAR Kilis İl Başkanı Ali Kiriş, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Nihat Yetkin, HÜDA PAR Kilis Merkez İlçe Başkanı Mehmet Salih Barlak, HÜDA PAR Elbeyli ilçe Başkanı Tacim Kervancı, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.