HÜDA PAR Kilis İl Başkanı Ali Kiriş güven tazeledi

HÜDA PAR Kilis İl Başkanı Ali Kiriş güven tazeledi

'Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet' sloganıyla siyaset sahnesine çıkan HÜDA PAR, Kilis 2. Olağan İl Kongresi'ni gerçekleştirdi.


HÜDA PAR Kilis İl Teşkilatı tarafından yapılan 2. Olağan İl Kongresi’nde mevcut başkan Ali Kiriş yeniden il başkanlığı görevine seçildi.

Pandemi nedeniyle maske takma ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen kongreye il başkanlığı teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı. Divan kurulunun oluşturulması ile başlayan seçimde, dilek ve temennilerin ardından seçime geçildi.

Kongrede, mevcut başkan Ali Kiriş seçime katılan delegelerin tamamının oyunu olarak güven tazeledi.

Gerçekleştirdikleri kongrenin ardından kısa bir açıklamada bulunan Kiriş, kendisini yeniden HÜDA PAR Kilis İl Başkanlığı görevine layık gören delegelerin yanı sıra HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam ile partinin teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı Vedat Turgut’a teşekkür ettiğini söyledi.

Kiriş, 'Dürüst siyaset gerçek adalet sloganıyla çıktığımız bu kutlu yolda halkımıza hizmet etmek için elimden gelen tüm gayreti sarf edeceğim. Rabbim hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin.' dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.