HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Üstündağ, dualarla defnedildi

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Üstündağ, dualarla defnedildi

​Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Üstündağ (48), toprağa verildi.


Bir süredir yakalandığı Coronavirus (Covid-19) nedeniyle tedavi gören Üstündağ, Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bu sabaha karşı yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Üstündağ’ın cenazesi hastaneden alınarak özel kıyafet giyen görevliler tarafından cenaze aracına konularak Yeşilkent Mezarlığı’na getirildi. Üstündağ’ın hayatını kaybettiğini duyan ailesi, yakınları ve parti üyeleri ile sevenleri Yeşilkent Mezarlığı’na akın etti.

Üstündağ’ın cenazesi mezarlık içerisindeki Kaplan Kardeşler Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

Defin sırasında mesafe kurallarına uyulduğu görülürken tabutun taşınması sırasında maske ve eldiven takılarak tedbir alındı.

Büyük bir hüzün içerisinde defin işlemleri tamamlanan Üstündağ için helallik istenmesinin ardından yakınlarına taziye dilekleri iletildi.

Covid-19 tedbirleri nedeniyle Üstündağ için taziyenin kurulamayacağı öğrenildi.

Cenaze merasimine, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve parti yönetimi, ilçe başkanları, Peygamber Sevdalıları Vakfı Gaziantep İl Temsilcisi Mehmet Taş, Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep İl Temsilcisi Müslüm Yıldız, Umut Kervanı Gaziantep Şube Başkanı Mustafa Özaslan, kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ailesi, yakınları ve çok sayıda seveni katıldı.
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.