Hırsızlık şüphelisi şahıs tutuklandı

Hırsızlık şüphelisi şahıs tutuklandı

Gaziantep'te 3 araç ve bir iş yerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde 3 araç ve bir işyerinden hırsızlık yaptığı belirtilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği tespit edilen şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen şüpheli çıkarıldığı sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.