Hırsızlık şüphelisi kaçak silah imalathanesinde yakalandı

Hırsızlık şüphelisi kaçak silah imalathanesinde yakalandı

Gaziantep’te kaçak silah imalathanesine düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheliden birinin hırsızlıktan arandığı belirlendi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Boyacı Mahallesi'ndeki bir işyerine operasyon düzenlendiği belirtildi.

İşyerinde kaçak silah imalatı yapıldığı belirtilen açıklamada, işyerinde yapılan aramada ise 7 adet tabanca, 5 adet kurusıkı tabanca, çok sayıda tabanca malzemeleri ve kurusıkı tabancayı gerçek tabancaya çevirmeye yarayan aparatlar ele geçirildiği bildirildi.

İşyerinde gözaltına alınan 2 şüpheliden S.S.K’nın 4 farklı adresten hırsızlık yaptığı tespit edildiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.