Hırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

Hırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

Gaziantep'te hırsızlık şüphelilerine çalıntı malzeme karşılığında uyuşturucu satan 6 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Cemal Gürsel Mahallesinde çalıntı malzeme karşılığında uyuşturucu madde satıldığı tespit edilen bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda evde bulunan V.A, S.Ç, Z.C. ve A.Y’nin üzerinden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildiği ve evde yapılan aramada ise bir adet gerçek tabanca ve 5 adet fişek, bir miktar uyuşturucu madde ve çeşitli malzemeler ele geçirildiği bildirildi.

Evde bulunan F.S, A.S, M.A.S, Y.A, A.K, H.Z. ve A.Y’nin gözaltına alındığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.