Hakkında kesinleşmiş 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Hakkında kesinleşmiş 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde şüphe üzerine durdurulan bir şüphelinin yapılan kimlik kontrolünde 3 ayrı uyuşturucu ticareti suçundan arandığı ve 12 yıl kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, ilçede bir şüphelinin üst aramasında ruhsatsız tabanca ele geçirdiği belirtildi.

Şüphelinin Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgusunda ise 3 ayrı uyuşturucu ticareti suçundan arandığı ve 12 yıl kesilmiş hapis cezasının bulunduğu tespit edildi.

Gözaltına alınan zanlı, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.