Gaziantep Valisi Gül: Vaka sayımız artıyor

Gaziantep Valisi Gül: Vaka sayımız artıyor

Gaziantep Valisi Davut Gül, Covid-19 vaka sayısında artış olduğuna dikkat çekerek halkı kurallara uyma konusunda uyardı.


Covid-19 risk haritasına göre Gaziantep, orta riski simgeleyen "sarı" grupta yer alıyor. “Kontrollü normalleşme” dönemine geçilen ve hafta sonu kısıtlamaları ile bazı diğer kısıtlamaların kaldırıldığı kentte Covid-19 vakalarının artışa geçti.

Vali Gül de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kentte son günlerde Covid-19 vakalarının arttığına dikkat çekti.

Kentteki vaka artışlarıyla ilgili açıklama yapan Gül, “Sevgili hemşehrilerim vaka sayımız artıyor. Zorunlu işlerimizin dışında sosyalleşme amaçlı yapacağımız her etkinlik bizi, yakınlarımızı ve şehri biraz daha riske atar. Kontrollü normalleşmek demek salgın öncesine dönmek değildir.” dedi.YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.