Gaziantep Valisi Gül’den “ev ziyareti” uyarısı

Gaziantep Valisi Gül’den “ev ziyareti” uyarısı

Coronavirus (Covid-19) vakalarının artışının ziyaretler nedeniyle olduğuna dikkat çeken Vali Davut Gül, vatandaşlara “ziyaretlere gitmeyin, evinize ziyaret kabul etmeyin” uyarısında bulundu.


Vali Gül, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Coronavirus ile mücadelede dost ve akraba ziyaretlerine ara verilmesinin önem arz ettiğine dikkat çekti.

Gül, “Covid-19 hastalığıyla en iyi mücadele yakalanmamaktır. Yapılan araştırmalarda ev gezmelerinin salgının yayılmasına sebebiyet verdiği görülmektedir.  Akrabanızı ya da arkadaşınızı seviyorsanız lütfen evine misafirliğe gitmeyin. Ailenizi düşünüyorsanız hiç kimseyi kabul etmeyin.” 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri