Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep’te Covid-19 vakalarının geçen haftaya göre arttığına dikkat çeken Vali Davut Gül, halka kısıtlamaların kaldırılması için kurallara uymalarını istedi.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Covid-19 vaka sayısında artışın olduğunu belirttiği iller arasında yer alan Gaziantep’te vakalar geçen haftaya göre arttı.

Bakan Koca’nın sosyal medya hesabı Twitter’den 1 Mart itibarıyla başlaması planlanan normalleşme süreci ile ilgili yaptığı paylaştığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Gül, “Sevgili Gaziantepli hemşehrilerim, yasakların kalkması için hepimizin bıkmadan, usanmadan kurallara uyması gerekiyor. Vaka sayılarımız maalesef geçen haftaya göre yükseliş eğiliminde. Lütfen sosyalleşme ya da taziye gibi sebeplerle bir araya gelmeyelim.” dedi.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.