Gaziantep Valisi Davut Gül’den ev ziyareti uyarısı

Gaziantep Valisi Davut Gül’den ev ziyareti uyarısı

Gaziantep genelinin Covid-19 açısından yüksek risk barındırdığına dikkat çeken Vali Davut Gül, ev ziyaretlerinin gerçekleştirilmemesini istedi.


Covid-19’a yakalananların birçoğunun ev ziyaretlerinde bulunan kişiler olduğunu belirten Vali Gül, vatandaşlardan kurallara uymalarını isteyerek, “ev ziyareti” uyarısını yineledi.

Kentte artan Covid-19 vakalarına dikkat çeken Vali Gül, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kentin Coronavirus haritasının görselini paylaşarak vatandaşları “akraba ve ev ziyaretleri” konusunda uyardı.

Gül, “Gaziantep geneli Covid-19 açısından yüksek risk barındırmaktadır. Hastalığın önemli bir sebebi de akraba ve arkadaş buluşmalarıdır. 60 yaş üzeri başta olmak üzere her yaştan, çok sayıda insanımızı kaybediyoruz. Lütfen kurallara riayet edip kimseye gidip gelmeyelim.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri