Gaziantep'te uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 16 kişi tutuklandı

Gaziantep'te uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 16 kişi tutuklandı

Gaziantep’te uyuşturucu ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 85 şüphelinden 16’sı tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtilerek dün yapılan operasyonlarla ilgili bilgi verildi.

Operasyonlarda 85 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda, silah, çeşitli silah parçaları, çalıntı araç ve motosiklet, uyuşturucu, gümrük kaçağı sigara, çok sayıda elektronik ve çalıntı malzeme ele geçirildiği bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 85 şüpheliden 16’sının tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Öte yandan, asayiş uygulamalarında ise çeşitli suçlardan aranan 80 şüphelinin yakalandığı belirtildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.