Gaziantep’te uyuşturucu operasyonu: 29 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te uyuşturucu operasyonu: 29 şüpheli tutuklandı

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından “torbacı” olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 420 şüpheliden 29’u tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, uyuşturucu imalatı ve ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

420 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonlarda, şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda, 5 kilogram 415 gram esrar, bir kilo 884 gram sentetik uyuşturucu, 840 gram bonzai, 572 gram eroin, 6 bin 980 adet uyuşturucu hap, 540 adet sentetik ecza hapın ele geçirildiği bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 420 şüpheliden 29’u tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.