Gaziantep’te tefecilere operasyon

Gaziantep’te tefecilere operasyon

Gaziantep’te tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda senet, pos cihazı, kredi kartı ve nakdi para ele geçirilirken 4 şüpheli gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, tefecilik suçunu önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, “Pos Tefeciliği” yapıldığı tespit edilen 4 işyerine operasyon düzenlendiği ifade edildi.

Operasyonda işyerlerinde yapılan aramada, 10 alacak-verecek kayıtlarının tutulduğu borç defteri, 25 adet telefon, 3 adet pos cihazı, 2 adet bilgisayar, çeşitli banka ve kişilere ait kredi kartları ile çek ve senetler ele geçirildi.

Gözaltına alınan 4 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.