Gaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

Gaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

Gaziantep’te tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda pos cihazı, kredi kartı ve nakdi para ele geçirilirken 5 şüpheli gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, tefecilik suçunu önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Türkiye genelinde eş zamanlı tefecilik yapan şahısların yakalanmasına yönelik “Pos Tefeciliği” yapıldığı tespit edilen 4 işyerine operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda, Ö.D, A,T, N.C, A.Ö. ve O.Ö’nün gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 24 adet post cihazı, çok miktarda pos slipleri, bir adet kaşe, 4 adet bilgisayar, bir adet hard disk, bir adet tabanca, 36 adet fişek, 92 adet üzerlerinde şifre olan farklı kişiler adına ait kredi kartları, tefecilikten elde edildiği değerlendirilen yüklü miktarda para, 2 adet kaçak telefon ele geçirildiği bildirildi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri