Gaziantep'te sosyal mesafe kuralının ihlal edildiği düğün sonlandırıldı

Gaziantep'te sosyal mesafe kuralının ihlal edildiği düğün sonlandırıldı

Covid-19 tedbirleri kapsamında her gün binlerce kişiye sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlemin uygulandığı Gaziantep’te düğünlerde sıkı bir şekilde denetleniyor.


Bu kapsamda Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde 53 düğün salonunda yapılan düğün Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından denetlendi.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentteki düğünlerin Covid-19 tedbirleri çerçevesinde denetlendiği belirtildi.

Denetimlerde, Şahinbey ilçesinde bir düğün salonuna mühür bozma suçundan işlem yapıldığı, bir diğer düğün salonunda ise salon sahibinin uyarılarına rağmen düğüne katılanlar tarafından sosyal mesafeye uyulmadığından düğünün sonlandırıldığı ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.