Gaziantep'te okullardan hırsızlık yapan şüpheliler tutuklandı

Gaziantep'te okullardan hırsızlık yapan şüpheliler tutuklandı

Gaziantep'te 2 okuldan bilgisayar ve güvenlik kamerası çalan şüpheliler, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Beykent Mahallesi'ndeki Çamlıca ve Şehit Hasan Aslan İlkokullarında meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında şüphelilerin çaldığı güvenlik kameralarının harddisklerindeki kayıtları inceleyen polis ekipleri, her iki okuldaki hırsızlığın aynı şüpheliler tarafından yapıldığını belirledi.

Polis ekipleri, kimliklerini belirlediği şüpheliler, evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan şüpheliler, tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.