Gaziantep’te okuldan hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te okuldan hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Şahinbey ilçesinde bir okulun pencerelerinin demir korkuluklarını, demir sopa ile esneterek içeriye girip, hırsızlık yapan şüpheli, güvenlik kameralarından kimliği tespit edilerek düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Perilikaya Mahallesi'ndeki bir ilkokulda, geçen hafta içerisinde hırsızlık meydana geldiği belirtildi.

Hırsızlık olayının aydınlatılması ve failinin yakalanması için başlatılan çalışma kapsamında okulun ve çevresindeki işyerlerine ait güvenlik kameralarının kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği tespit edilen şüpheli, düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Okulun güvenlik kamerası kayıtlarında şüphelinin gece geç saatlerde okula gelmesi ve birinci kattaki pencerenin demirlerini, başka bir demir yardımıyla esnettikten sonra tırmanarak içeri girdiği anlar yer alıyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.