Gaziantep'te maske takmayan 3 taksi sürücüsüne para cezası verildi

Gaziantep'te maske takmayan 3 taksi sürücüsüne para cezası verildi

Yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında Gaziantep'te gerçekleştirilen trafik denetimlerinde maske takmayan 3 taksi sürücüsünün araçları, 7 gün trafikten men edildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında denetimlerini sürdürdüğü belirtildi.

Gaziantep'te maske takmayan 3 taksi sürücüsüne para cezası verildi

Denetimler kapsamında dün kent merkezi ve şehirlerarası karayollarında yapılan trafik kontrollerinde, 4 bin 79 aracın kontrol edildiği, yapılan kontrollerde araçlarında yolcu varken maske takmayan 3 ticari taksi sürücüne cezai işlem uygulandığı ve araçlarının da 7 gün trafikten men edildiği ifade edildi.

Ayrıca kontrollerde trafik kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle 697 sürücü, yolcu ve araca cezai işlem uygulandığı, 84 aracın trafikten men edildiği ve 7 sürücünün de ehliyetine belgesine el konulduğu belirtildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.