Gaziantep'te her mahalleye bir sosyal tesis yapılıyor

Gaziantep'te her mahalleye bir sosyal tesis yapılıyor

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilçedeki her mahalleye bir sosyal tesis yaptırmayı hedeflediklerini söyledi.


Şahinbey ilçesinde sosyal tesis çalışmalarını sürdüren Şahinbey Belediyesi, ilçede yapımı devam eden Çapalı Mahallesi'ne yaptırılan sosyal tesisin kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını belirtti.


İlçenin Çapalı Mahallesi'nde yapımı devam eden sosyal tesis inşaatını AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ile birlikte inceleyen Tahmazoğlu, mahalleye hitap edecek olan tesisin birkaç ay içinde hizmete gireceğini ifade etti.


İncelemenin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Çapalı Mahallesi'ne modern bir tesis inşa edildiğini belirtti.

"Her mahalleye bir sosyal tesis yapıyoruz"

Tahmazoğlu, "Şahinbey Belediyesi olarak hem şehir merkezinde hem de mahalle olan köylerimizde sosyal tesis çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık. Çapalı Mahallemizde inşa ettiğimiz tesisimizin temelleri atıldı. İnşallah 9'uncu ayda tesisimizi tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Tesisimizin şimdiden Çapalı Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.