Gaziantep'te helikopter destekli trafik denetlemesi yapıldı

Gaziantep'te helikopter destekli trafik denetlemesi yapıldı

Gaziantep’te helikopter destekli gerçekleştirilen trafik denetimlerinde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde iken telefon ile konuşan ve trafik kuralı ihlali yaptığı gerekçesiyle 40 sürücüye para cezası verildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından 7 ekip ve 15 personelin katılımıyla helikopter destekli trafik denetimi yapıldığı belirtildi.

Havadan helikopter desteğiyle yapılan denetimde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde iken cep telefonu ile konuşan ve zorunlu hallerde dışında karayolu üzerinde bekleme yapan 40 araç sürücüsüne para cezası verildiği bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.