Gaziantep'te helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Gaziantep'te helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Helikopter desteğiyle gerçekleştirilen trafik denetiminde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde iken telefon ile konuşan ve kural ihlali yapan 10 sürücüye para cezası verildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından helikopter destekli trafik denetimi yapıldığı belirtildi.

Havadan helikopter desteğiyle yapılan denetimde, emniyet kemeri takmayan, sol şerit ihlali yapan, yükü karayoluna dökülecek şekilde yükleme yapan ve seyir halindeyken cep telefonu ile konuşan 40 araç sürücüsüne para cezası verildi.

Emniyet yetkilileri, trafik denetimlerinin süreceğini belirtti.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.