Gaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli yakalandı

Gaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli yakalandı

Gaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli, güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği tespit edilerek düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Şehitkamil ilçesinde bir hastanenin tomografi odasındaki cep telefonunu çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen şüpheli İ.O’nun düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

3 ayrı suçtan arama kaydı bulunan şüphelinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği ifade edildi.

Okuldan klima çalan şüpheli yakalandı

Şehitkamil ilçesi Eydibaba Mahallesi'ndeki bir okulda bulunan klimayı çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen şüpheli G.Ö’nün düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Birçok suçtan arama kaydı bulunan şüphelinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.