Gaziantep'te hastanedeki kavga ile ilgili 2 şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te hastanedeki kavga ile ilgili 2 şüpheli tutuklandı

Şahinbey ilçesindeki özel bir hastanede hasta ziyareti esnasında akrabalar arasında çıkan bıçaklı kavga ile ilgili gözaltına alınan 4 şüpheliden 2'si tutuklanarak cezaevine konuldu.


İlçenin Düztepe Mahallesi'ndeki özel bir hastanede meydana gelen olayda, hasta ziyaretine gelen iki akraba grup arasında miras meselesi nedeniyle tartışma çıkmış, hastane koridorunda başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşmüştü.

Hastane güvenlik personelleri ve çalışanlarının güçlükle ayırdığı olayın ardından dışarı çıkartılan grup, araçlarında bulunan kesici alet ve sopalarla tekrar hastaneye gelmiş, iki grup arasındaki kavga esnasında çıkan arbedede bir hemşire, 2 güvenlik görevlisi ve bir hasta danışma görevlisi vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanmıştı.

Haber verilmesi üzerine hastaneye polis ekipleri sevk edilmiş, kavgayı güçlükle ayıran polis olayla ilgili 4 şüpheliyi gözaltına almıştı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Konuyla ilgili Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Gaziantep'te 14 Haziran 2020 tarihinde özel bir hastanede tedavi gören akrabalarını ziyarete gelen gruplar arasında çıkan arbedede 2 sağlık çalışanının da darp edilmesi olayıyla ilgili olarak Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır. Soruşturma kapsamında şüphelilerden G.D. ve B.D. 15 Haziran 2020 tarihinde Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanmış, Ç.C. ve A.D. hakkında ise adli kontrol kararı verilmiş olup soruşturma devam etmektedir." denildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.