Gaziantep'te evini silah atölyesine çeviren şüpheli yakalandı

Gaziantep'te evini silah atölyesine çeviren şüpheli yakalandı

Şehitkamil ilçesinde evini silah atölyesine çeviren şüpheli gözaltına alınırken, evde yapılan aramada 2'si kurusıkı 7 tabanca ve çeşitli aparatlar ile çok sayıda silah parçası ele geçirildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, silah kaçakçılığı yapıldığı bilgisi üzerine Gaziler Mahallesi'ndeki bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda evde yapılan aramada, 2'si kurusıkı 7 tabanca ve çeşitli aparatlar ile çok sayıda silah parçası ele geçirildiği ve ev sahibi H.İ.Ç’nin gözaltına alındığı bildirildi.

Çeşitli suçlardan aranan kişi kovalamaca sonucu yakalandı

Şehitkamil ilçesinde uygulama yapan polis bir aracı durdurmak istedi. Polisin "dur" ihtarına uymayan sürücü aracıyla kaçmaya başladı.

Kovalamaca sonucu Hoşgör Mahallesi'nde yakalanan M.K'nin yapılan GBT sorgulamasında, silahla yaralama, gasp ve uyuşturucu ticareti yapma suçlarından arandığı tespit edildi.

M.K. gözaltına alınırken araçta yapılan aramada ise 2 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Çalıntı araç ile yakalanan 2 şüpheli gözaltına alındı

Şehitkamil ilçesi Eyüp Sultan Mahallesinde uygulama yapan polis bir aracı durdurmak istedi. Polisin "dur" ihtarına uymayan sürücü aracıyla kaçmaya başladı.

Kovalamaca sonucu yakalanan H.D. ve R.A’nın aracı çaldığı tespit edildi. Şüpheliler gözaltına alındı.

Meyve suyu kutusu ve banyo lifine gizlenmiş uyuşturucu ele geçirildi

Şahinbey ilçesi Yeditepe Mahallesi'nde uyuşturucu ticareti yaptığı belirtilen T.H. kovalamaca sonucu yakalandı. Şüphelinin evinde yapılan aramada, meyve suyu kutusu ve banyo lifi içerisine gizlenmiş bir miktar uyuşturucu ile bir adet hassas terazi ele geçirildi.YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.