Gaziantep'te drone destekli asayiş uygulaması yapıldı

Gaziantep'te drone destekli asayiş uygulaması yapıldı

Gaziantep’te İl Emniyet Müdürlüğü tarafından drone destekli düzenlenen asayiş uygulamasında bir kişinin üzerinde yapılan aramada ruhsatsız tabanca ve çok sayıda fişek ele geçirilirken, şüpheli ise gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, ilçe genelinde drone destekli asayiş uygulaması yaptığı belirtildi.

Uygulamada, 185 araç ve 293 kişiye yönelik sorgulama yapıldığı belirtilen açıklamada, bir şüphelinin üzerinde yapılan aramada, bir ruhsatsız tabanca ve çok sayıda fişek ele geçirildiği bildirildi.

Şüphelinin, polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.