Gaziantep'te dezenfekte çalışmaları sürüyor

Gaziantep'te dezenfekte çalışmaları sürüyor

Gaziantep’te Covid-19 ile mücadele kapsamında camilerde, taksiler ve taksi duraklarında, kamu kurumlarında, parklarda ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışmaları yapıldı.


Dünyayı etkisi altına alan Covid-19’a karşı Şahinbey Belediyesi, ilçenin caddelerini, sokaklarını ve kaldırımlarını dezenfekte ederek salgının yayılmasının önüne geçiyor.

İlçede yapılan dezenfekte çalışmaları ile ilgili bilgi veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, dezenfekte çalışmalarının ara verilmeden hummalı bir şekilde ve titizlikle sürdüğünü belirtti.

Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak Covid-19 ile mücadelemiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için ilçemizde ki her noktayı dezenfekte ediyoruz. Coronavirus tehdidinin başladığı ilk andan itibaren oluşturduğumuz ekiplerle ilçemizdeki ortak kullanım alanlarını düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Kapalı pazar yeri, duraklar, sosyal tesisler, spor tesisleri, camiler, parklar, hastaneler ve ortak kullanım alanlarını dezenfekte ediyoruz. Tüm birimlerimizle teyakkuz halinde ve işimizin başında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekiplerimize fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Elbette ki bu salgın hastalıkla en büyük mücadele sosyal mesafe, maske, hijyen ve hükümetimiz tarafından konulan kurallara uymaktan geçiyor. Bu salgına karşı mücadele edebilmemiz için lütfen kurallara uyalım.” diye konuştu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.