Gaziantep'te Covid-19 tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı

Gaziantep'te Covid-19 tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı

Gaziantep Valisi Davut Gül, Covid-19 tedbirleri kapsamında, 15 yaş altı ile 65 yaş üstü vatandaşların sabah 07.30-09.30 ve akşam 17.00-19.00 saatlerinde toplu taşıma araçlarını kullanmalarının geçici bir süreyle kısıtlandığını açıkladı.


Gaziantep İl Pandemi Kurulu, yeni tip Coronavirus (Covid-19) pandemisi ile mücadele kapsamında yeni tedbirlerin uygulanmasına karar verdi.

Gaziantep'te Covid-19 tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı

Vali Davut Gül başkanlığında gerçekleştirilen İl Pandemi Kurulu Toplantısı'nda, Covid-19 tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı.

Toplantı ile ilgili sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Vali Gül, İl Pandemi Kurulu toplantısında alınan yeni kararlarla ilgili bilgi verdi.

Gül, “15 yaş altı-65 yaş üstü hemşehrilerimizin sabah 07.30-09.30 akşam 17.00-19.00 saatleri arasında toplu taşıma araçlarını kullanmaları geçici olarak kısıtlanmıştır. Taziye, hasta ziyareti, asker uğurlama ve benzeri etkinlikler bir süre daha yüz yüze yapılmayacaktır.” dedi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.