Gaziantep'te Covid-19 kurallarının ihlal edildiği düğün sonlandırıldı

Gaziantep'te Covid-19 kurallarının ihlal edildiği düğün sonlandırıldı

Covid-19 tedbirleri kapsamında her gün binlerce kişiye sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlemin uygulandığı Gaziantep’te, düğünler de İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sıkı bir şekilde denetleniyor.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentteki düğünlerin Covid-19 tedbirleri çerçevesinde denetlendiği belirtildi.

Bu kapsamda Şehitkâmil ve Şahinbey ilçelerinde dün 20.00 ile 22.00 saatlerinde düğün salonlarında yapılan 70 düğünün İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından denetlendiği bildirildi.

Düğün sahiplerinin salgın konusunda uyarıldığı denetimlerde, sosyal mesafe ve maske kurallarına uyulmadığı gerekçesiyle bir düğün sonlandırıldı.

Salonlarda yapılan 8 düğünün gerekli tedbirlerin sağlanamaması nedeniyle düğün sahipleri tarafından iptal edildiği belirtilen açıklamada, bir düğün salonu sahibi hakkında da bildirimsiz düğün yaptığı gerekçesiyle yasal işlem uygulandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.