Gaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 606 kişiye para cezası verildi

Gaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 606 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske kuralını ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri gerekçesiyle 606 kişiye para cezası verildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte Covid-19 önlemleri kapsamında yapılan denetimlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Covid-19 önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verilen açıklamada, “Dün 376 şahsa sosyal mesafe ve maske kuralını ihlalden, 8 şahsa karantina hükümlerine aykırı davranmaktan, 20 yaş altı 225 şahsa da sokağa çıkma yasağını ihlal etmekten idari yaptırım uygulanmış, ayrıca 327 işyeri denetlenmiştir.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.