Gaziantep'te Covid-19 kurallarına uymayan kişilere idari işlem uygulandı

Gaziantep'te Covid-19 kurallarına uymayan kişilere idari işlem uygulandı

Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 358 kişiye İl Emniyet Müdürlüğü tarafından idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus denetimlerinin devam ettiği, kurallara uymayanlara ise idari işlem uygulandığı belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 358 kişiye idari işlem uygulandığı bildirildi.

Ayrıca karantina hükümlerine aykırı davrandıkları belirtilen 7 kişiye de idari işlem yapıldığı belirtilen açıklamada, 208 iş yerinin denetlendiği ve Coronavirus kurallarını ihlal ettiği tespit edilen 2 işyerine cezai işlem gerçekleştirildiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.



Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.