Gaziantep’te Covid-19’dan dolayı bir doktor hayatını kaybetti

Gaziantep’te Covid-19’dan dolayı bir doktor hayatını kaybetti

Gaziantep’teki Şehitkamil Devlet Hastanesinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Dr. Hüseyin Süyür, Coronavirus nedeniyle vefat etti.


Edinilen bilgilere göre, Gaziantep'te Covid-19 döneminde birçok hastayı tedavi eden Süyür, 22 Ekim tarihinde virüse yakalandı. Durumu ağırlaşan ve hastaneye kaldırılan Süyür, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Bir aydır hastanede tedavi gören Süyür, bugün hayatını kaybetti.

Vali Davut Gül de Süyür’ün vefatıyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Sadece kendimizi değil toplumu da korumak için lütfen üzerimize düşeni yapalım. İstemeyerek de olsa bir insanın ölümüne sebebiyet vermeyi hiç birimiz istemeyiz. Mesai arkadaşımıza Allah’tan rahmet, ailesi ve arkadaşlarına baş sağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.