Gaziantep'te CHP gençlik kolları üyeleri arasında bıçaklı kavga: 2 yaralı

Gaziantep'te CHP gençlik kolları üyeleri arasında bıçaklı kavga: 2 yaralı

Gaziantep'te CHP İl Gençlik Kolları başkanı ile Genç Liseliler Grubu üyeleri arasında bıçaklı kavga çıktı. Kavgada 2 kişi bıçakla yaralanırken, 4 kişi de darp edildi.


Kavga, bir iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre, 5 ay önce yapılan gençlik kolları seçimi nedeniyle aralarında anlaşmazlık bulunan CHP Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Umut Can Kadaş ile Genç Liseliler Grubu üyesi Erdem Şarklı, bir iş merkezindeki ofiste barıştırılmak için bir araya getirildi.

Bu sırada kalabalık olan iki grubun üyeleri arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada, Şarklı'nın yanında bulunan ve ismi öğrenilemeyen 2 arkadaşı aldığı bıçak darbeleri ile yaralandı. Kavga esnasında 4 kişi de darp edildi.

Kavgayı görenlerin haber vermesi üzerine bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, Şarklı ve arkadaşları, polis merkezine giderek Kadaş ve arkadaşlarından şikâyetçi oldu.

Kavga ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenilirken, CHP Gaziantep İl Başkanlığı tarafından da kavga ile ilgili yazılı bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanımızın karışmış olduğu kavga olayı, il başkanlığımızca incelenmekte olup, olaya karışanlar hakkında disiplin süreci başlatılmıştır.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.