Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı

Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kent genelinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 31 Aralık- 3 Ocak tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulaması yapıldığı belirtildi.

Denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 276 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 34’ünün tutuklandığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri