Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 235 zanlı tutuklandı

Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 235 zanlı tutuklandı

Gaziantep'te İl Emniyet Müdürlüğü tarafından eylül ayı boyunca gerçekleştirilen operasyonlarda çeşitli suçlardan aranan ve gözaltına alınan 284 şüpheliden 235’i tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte çeşitli suçlardan aranan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Açıklamada, “Asayiş Şube Müdürlüğümüz aranan şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından 1 Eylül 2020 ve 1 Ekim 2020 tarihleri arasında ilimiz genelinde yapılan çalışmalarda, ev ve işyerinden hırsızlık suçundan toplamda 296 yıl 7 ay 10 gün hapis cezasıyla aranan 49 şahıs yakalanmıştır. Ayrıca kasten öldürme, yağma, cinsel suçlar, silahla tehdit, yaralama, dolandırıcılık ve benzeri suçlardan toplamda 479 yıl hapis cezasıyla aranan 186 şahıs olmak üzere toplam 235 şüpheli şahıs yakalanmış, adli mercilere sevk edilen şüphelilerin tamamı tutuklanmıştır.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.