Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 201 kişi yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 201 kişi yakalandı

Gaziantep’te gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 201 şüpheli yakalandı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 11-12 Şubat tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulaması yapıldığı belirtildi.

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 201 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uygulamalarda silah, bıçak, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemelerin ele geçirildiği bildirildi.

Uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlarda gerçekleştirildiği belirtilen açıklamada, operasyonlarda 135 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 18’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.