Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 103 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 103 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 103 şüphelinin yakalandığı belirtildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde asayiş uygulaması, hırsızlık şüphelilerine ve uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon gerçekleştirildiği belirtildi.

Gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 103 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcıları ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 59 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 7’sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda, silah, mermi, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.