Gaziantep'te camiden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te camiden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te bir camiden imam hatibin cep telefonunu çalan ve güvenlik kamerasından kimliği belirlenerek gözaltına alınan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde bir camiye girip imam hatibin cep telefonunu odasından çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında caminin güvenlik kamerası görüntülerinden polis tarafından kimliği belirlenen ve daha öncede farklı tarihlerde camilerden yaptığı hırsızlıklardan dolayı tutuklanan şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine konuldu.

Güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan görüntülerde, şüphelinin camiye girmesi ve imam odasına girerek imam hatibin telefonunu alıp çıktığı görülüyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.