Gaziantep’te cami kapısındaki bakırı çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te cami kapısındaki bakırı çalan şüpheli tutuklandı

Şahinbey ilçesinde bir caminin giriş kapısı üzerinde bulunan kaplama bakırı çalan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 26 Haziran Cuma günü Şahinbey ilçesi Özdemir Bey Caddesi üzerinde bulunan bir caminin giriş kapısı üzerinde bulunan kaplama bakırın çalınması ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında caminin ve çevredeki güvenlik kamarası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği tespit edilen B.N A. isimli şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltın alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.