Gaziantep'te bebe bisküvisi kutusundan 22 kilo uyuşturucu çıktı

Gaziantep'te bebe bisküvisi kutusundan 22 kilo uyuşturucu çıktı

Şahinbey ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda 15 kilo 400 gram eroin ve 6 kilo 460 gram metamfetamin ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, uyuşturucu ticaretiyle mücadele çalışmaları kapsamında Şahinbey ilçesi İbn-i Sina Mahallesi'ndeki bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Gaziantep'te bebe bisküvisi kutusundan 22 kilo uyuşturucu çıktı

Operasyonda evde yapılan aramada, bebe bisküvisi kutularına yerleştirilmiş 15 kilo 400 gram eroin ve 6 kilo 460 gram metamfetamin ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınan şüpheli, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.