Gaziantep'te aranan 432 şüpheli asayiş denetimlerinde yakalandı

Gaziantep'te aranan 432 şüpheli asayiş denetimlerinde yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kent genelinde asayiş uygulaması ve denetimleri gerçekleştirildi.


Kentte 14-20 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 396 şüpheli yakalanırken, 194 şüpheliye uyuşturucu bulundurmak/kullanmak ve ticaretinden; 163 şüpheliye ise hırsızlık suçundan yasal işlem yapıldı.

Uyuşturucu ve silahlar ile çeşitli çalıntı malzemelerin ele geçirildiği denetimlerde gözaltına alınan şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Öte yandan, Şehitkamil ilçesi Sanayi Mahallesi'nde bir evde yapılan aramada, bin paket gümrük kaçağı sigara, Şahinbey ilçesi Beydilli Mahallesi'ndeki bir evde yapılan aramada da yaklaşık 33 kilo gümrük kaçağı nargile tütünü ele geçirildi.

Gözaltına alınan 2 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.