Gaziantep’te akaryakıt aracında 100 kilo 550 gram esrar ele geçirildi

Gaziantep’te akaryakıt aracında 100 kilo 550 gram esrar ele geçirildi

Gaziantep'te bir akaryakıt TIR'ında yapılan aramada ele geçirilen 100 kilo 550 gram esrar ile ilgili bir şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, kente bir akaryakıt TIR'ı ile yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağının tespit edildiği belirtildi.

Yeri tespit edilerek takibe alınan tırın doğu otoban girişinde durdurulduğu belirtilen açıklamada, TIR’da yapılan aramada aracın yatak bölümüne gizlenmiş 10 paket halinde 100 kilo 550 gram esrar ele geçirildiği ifade edildi.

Esrara el konulurken, sürücü gözaltına alındı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.