Gaziantep'te 8 Pakistan papağanı ele geçirildi

Gaziantep'te 8 Pakistan papağanı ele geçirildi

Gaziantep'te kaçak yollarla Türkiye’ye getirilen 8 Pakistan papağanı Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesine teslim edildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şehitkamil ilçesi Karacaahmet Mahallesi'nde şüphelenilen bir aracın durdurulduğu belirtildi.

Araçta yapılan aramada, Türkiye’ye kaçak yollarla getirildiği tespit edilen 8 Pakistan papağanının bulunduğu, papağanların, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi ekiplerine teslim edildiği ve olayla ilgili bir şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldığı bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri