Gaziantep’te 70 ton kaçak kömür ele geçirildi

Gaziantep’te 70 ton kaçak kömür ele geçirildi

Gaziantep’te kaçak kömür satışı yaptıkları gerekçesiyle işyerlerine düzenlenen operasyonda menşei belirsiz 70 ton kaçak kömür ele geçirilirken iş yeri sahiplerine cezai işlem uygulandı.


Şehitkamil ilçesi Karacaoğlan Mahallesinde “Katı Yakıt Satış İzin Belgesi” olmadan faaliyet yürüten iş yerlerine Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından operasyon düzenlendi.

Operasyon sonrası açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Dr. Cafer Yılmaz, kış mevsiminde şehrin havasını korumayı hedeflediklerine dikkat çekti.

Yılmaz, “Havamızı korumak bizim en önemli görevlerimiz arasında yer alıyor. Zabıta ekiplerimiz, 7 gün 24 rt saat görevinin başında. Katı yakıt ve hava kirliliği denetimlerimiz olumsuz hava şartlarına rağmen şehrimizin dört bir yanında saha ekiplerimiz nezaretinde sürüyor.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri