Gaziantep'te 3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi

Gaziantep'te 3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi

Merkez Şehitkamil ilçesinde bir garaja düzenlenen operasyonda ele geçirilen 3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi. Olayla ilgili bir şüpheli gözaltına alındığı bildirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, Şehitkamil ilçesi Sanayi Mahallesi'nde bulunan bir garaja operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyon kapsamında garajda yapılan aramalarda, 3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt, bir adet silah, 5 adet fişek, bir adet santrafiş ve 2 adet yakıt tankı ele geçirildi.

Kaçak akaryakıta el konulurken, bir şüpheli şahıs gözaltına alındı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.